FAQ

Ako dlho mi vydrží cigareta Lio?
Približne 600 potiahnutí.
Ako sa zariadenie zapína?
Aktivuje sa potiahnutím z cigarety. Automatický systém žeravenia zaisťuje okamžitú tvorbu pary, akonáhle potiahnete z náustku.Aký je obsah nikotínu v jednej cigarete?
16 mg/ml.
Je možné do cigariet dopĺňať liquid?
Ponúkame iba jednorazové elektronické cigarety; každá už je naplnená, nabitá a pripravená na použitie. Po spotrebovaní liquidu (a batérie) nie je možné cigaretu znovu naplniť a použiť.
Je možné cigaretu nabíjať?
Cigarety sú jednorazové, nabíjať ich nie je možné (viď vyššie).
Máte beznikotínové varianty?
Áno, v súčasnosti ponúkame cigarety Lio Nano v piatich príchutiach - Strawberry Kiwi, Strawberry Ice, Mix Berry, Blue Razz a Aloe Grape.
Aký je rozdiel medzi Lio Mini a Lio Nano?
Lio Mini je najmenšia elektronická cigareta dostupná na trhu, svojimi 20 g nezaťaží vrecko a pritom poskytuje rovnaký pôžitok a množstvo poťahov ako jej väčšia sestra. Lio Nano je tiež veľmi malá a ľahká (25g), má však plochý tvar a ľahšie sa zmestí do úzkych priestorov napr. malej príručnej batožiny.
Recyklácia
Recyklácia zariadenia sa riadi zákonitosťami príslušných obcí či štátu. Nevyhadzujte elektronické zariadenia do domáceho odpadkového koša! Cigaretu je možné odovzdať na najbližšom mieste špecializovaného na recykláciu jednorazových elektronických cigariet.
Späť do obchodu
Pro nákup je zapotřebí se přihlásit jako partner, pro více informací volejte +421 951 122 344